Beru na vědomí
Soubory COOKIES eshop používá pouze krátkodobé, které jsou nutné pro funkčnost stránek, ne pro sběr dat uživatelů. Údaje využívá prohlížeč po dobu jeho otevření.  

Profil

Firma DAVÍDEK s.r.o. je rodinná firma střední velikosti. Hlavní činností je výroba hotelového a bytového textilu. Vyrábíme ložní prádlo, mantinely do postýlky, růčníky, ubrusy, župany a to vše z kvalitních materiálů. Téměř všechny tyto produkty mohou být vyzdobeny výšivkou.

Mezi naše zákazníky patří nadnárodní hotelové řetězce, luxusní hotely, ubytovací zařízení, restaurace, ale i rodinné penziony. Dále pak specializované prodejny s bytovým textilem.  Dodáváme nejenom do České republiky, ale některé naše produkty odešly i za hranice naší země. Největší poctou byla zakázka pro světově známého švýcarského tenistu a celou jeho rodinu. 

Na českém a mezinárodním trhu působíme již od roku 1993. Vysoká úroveň a zkušenosti zaměstnanců spolu s nejmodernější technikou a technologií jsou základním předpokladem pro kvalitu našich výrobků. Elegance a výborných užitných vlastností je dosaženo kombinací vysoce kvalitních materiálů a jejich dokonalého zpracování. Kvalitu našich výrobků zaručují certifikáty vydané Textilním zkušebním ústavem v Brně.

Profil

Inspirujte se u násVíce inspirace pro Vás