hotelový textil

povlečení

rautové sukně

ručníky

skirting

Bookmark and Share 

hotelový textil
Prodej ložního povlečení, prostěradel, přehozů, ručníků…


česky deutsch english
výběr podle:
uživatel:
heslo:
Registrace | Zapomenuté heslo
Nákupní košík
je prázdný.
Nacházíte se v oddělení: Hotelový textil / Ložní povlečení

Ložní povlečení

Povlečení BASIC LINE ***


Bavlněné ložní povlečení v bílém i barevném provedení

Povlečení CLASSIC LINE ***


Damaškové ložní povlečení v bílém i barevném provedení

Povlečení COMFORT LINE ****


Saténové ložní povlečení v bílém i barevném provedení

Povlečení PROFESSIONAL LINE *****


Saténové ložní povlečení v bílém provedení
 

Naše nabídka hotelového ložního povlečení je určena pro všechny třídy ubytovacích zařízení (od ** Economy až po ***** Luxury) díky možnému výběru ze základní až po tu nejluxusnější kolekci ložního povlečení (Basic Line, Classic Line, Comfort Line, Professional Line). Vybere si opravdu každý zákazník dle vlastního ubytovacího zařízení a účelu použití. Ložní povlečení šijeme ze saténu, žakárového damašku, atlasgrádlu nebo bavlněného plátna (percale). Hotelové ložní povlečení je nejčastěji vyráběno v bílé barvě, ale některé kolekce ložního povlečení nabízíme i v barevném provedení (Classic Line a Comfort Line). Povlak na polštář i povlak na deku jsou běžně zakončeny hotelovým uzávěrem, případně kapsou, která se zahrnuje pod matraci. Vyšší kolekce hotelového ložního povlečení vyrobené ze saténu, nejjemnějších česaných přízí setkaných v atlasové vazbě, nabízejí příjemný omak a elegantní saténový vzhled. Vyznačují se lehkostí a velice užitečnou vlastností snadného stlaní.
Pro tento typ povlečení a prostěradel používáme superšíři 280 cm, tzn. že jsme schopni dodat i velké atypické rozměry beze švu. Další specialitou společnosti DAVÍDEK je možnost výšivky loga zákazníka, která plní estetický, ale i označující účel. Naše ložní povlečení vyniká svou vysokou pevností a životností, které jsou při jejich zátěži a průmyslové údržbě velmi důležité. Všechny naše lůžkoviny nesou známky vysoké kvality, hustoty vazby, kvalitní úpravy (barvení) a perfektního řemeslného konfekčního zpracování. Uvedené rozměry lůžkovin udáváme vždy po seprání. Rozměrovou stálost garantujeme díky použití látek s mercerací (předsrážením) a přidáním střihové délky na sražení výrobku. Výrobky před uvedením na trh testujeme v průmyslových prádelnách a certifikujeme v TZÚ Brno, viz.sekce Certifikáty. Standardní součástí dodávky jsou návody na údržbu pro prádelnu.

 
Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.